Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Re: Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Teşekkürler dişi aslanlar hepinizin anlından tek tek öpüyorum.Daha ligin başında böyleysek kimbilir takım alışınca ne olur.Daha yolun başı önümüzde alınacak çok kupa var

Hayatımda geçirdiğim en keyifli günlerden bir tanesiydi (yediğim trafik cezası dahil :) )

Maçla ilgili konuşacak hiçbirşey yok. Sahada ve tribünde daha çok isteyen kupanın sahibi oldu.

Bu takıma gelen her oyuncuya birşeyler oluyor. Aslanlar gibi savaşıp mücadele ediyorlar. Çok basit bir örnek; siz hiç takıma yeni katılıp, 15 sayı öndeyken top kapmak için yere atlayan Seimone gibi yıldız bir oyuncu gördünüz mü? Bunun sonucu olarakta bu kadar insan onların peşinden yüzlerce kilometre gitmeye üşenmiyor.

Maçtan önce Fenerbahçe otobüsünün camının kırılması ne kadar çirkindiyse de oldukça fazla güzellik yaşandı. Salon girişinde, büfelerde tuvaletlerde herkes içiçeydi. Aşağıdaki özenle yapılmış pankart çoğu şeyi açıklıyor zaten. Bunun için kalpten teşekkürler.

unifeb.jpg

Takımda oynayan oynamayan herkesin çok emeği var bu zaferde. Hepsini çok seviyoruz ama biri var ki ona ayrı bir paragraf açmadan geçemeyeceğim. Kim olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Kupayı almaktan çok bize bu mutluluğu yaşattığı ve maçtan sonra gözlerimizdeki mutluluğu gördüğü için sevindi kendisi. Üzülerek söylüyorum ki verdiğin bütün kupa sözlerini yerine getirdikten sonra bile senin Avrupaya gitme ihtimalin her geçen gün azalıyor :) Emin ol gideceğin gün yüzlerce insan hava limanı kapısında geçiş yolunu kapatmak için etten duvar örecektir :)

Kupanın stresi ve yorgunluğu yavaş yavaş geçiyor ama keyfi ve mutluluğu uzun zaman geçmeyecek gibi. Böyle bir takımımız olduğu için ne kadar gurur duysak az. Alpaslan abi hepinizle, hepimizle gurur duyuyordur eminim...

2 ay öncede söyledim bugünde söylüyorum.

Işıl bu takımın 10 yıl boyunca guardı olacaktır. Hiçbir yere gidemez. Avrupayı biz onun ayağına getirirz istiyorsa. Ama o hiçbir yere gidemez.

Off neyse daha 2 yıl var, sözleşmesi bitince yaparız baskınımızı zaten ona. :)

Seni çok seviyoruz Işıl.

Arada yazmayı unuttum. Şu maç Fenerle olmasaydı tribünde bu kadar kalabalık olup bu kadar çok sevinirmiydik sizce kupayı kazandığımıza? Sevmeyebiliriz ama saygı duymayı öğrenelim artık.

perşembe'nin gelişi çarşamba'dan belli olurmuş .. ligin nasıl geçeceği belli oldu .. takımı tebrik ediyorum .. darısı avrupa maçlarının başına ..

Galatasaray lı oldugum için gururluyum.Çünkü fenerbahce nin sitesini takip ettigimde bizim hakkımızda ileri geri konusmalar yaptılar ezikler gibi açlar gibi ama biz kaybettigimizde bile seviyemizden ödün vermiyoruz.Galatasaray'lı olmanın ayrıcalıgını yasattıgınız için tesekkür ederim renktaşlar...

Mirsad Altın' Alıntı:
Mustafa Yanar' Alıntı:
Yeri gelmişken lig maçlarını hangi yayıncı kuruluş yayınlayacak??
dediğim gibi çıktı tbbl dspor da pazar Mersin BŞB.-Ceyhan Belediye maçını gösteriyo.arkadaşlar cumartesi saat 15.30 da skytürk ü izliyoruz çünkü gscafecrown-daçka maçı var

Mirsad Altın' Alıntı:
[quote="Mustafa Yanar":ayf9sa37]Yeri gelmişken lig maçlarını hangi yayıncı kuruluş yayınlayacak??
[/quote:ayf9sa37]
dediğim gibi çıktı .dspor yayınlıyo tbbl maçlarını.birde gs cc -daçka maçı cumartesi 15.30 da skytürk te

Izlemekten zevk aldigim bir maçti. Maçin basindan sonuna kadar kontrol takimimizdaydi.

Tribünlere de tesekkür etmek istiyorum. Çok iyilerdi.

Tesekkürler disi aslanlar. Yenilmez Armada geri dönecek.

Cevdet Akay Gs Tv'ye röportaj vermiş bizi tanımaz artık :) Adnan Paşaoğlu gibi gibi soru soranımız yok ki trende 60 kişi :)

Burak Barut' Alıntı:
Cevdet Akay Gs Tv'ye röportaj vermiş bizi tanımaz artık :) Adnan Paşaoğlu gibi gibi soru soranımız yok ki trende 60 kişi :)
Burak kardeş , senden böyle bir yazı bekliyordum zaten. dedim bakalım ne zaman yazacak :) Beni hiç şaşırtmadın kardeşim :)

Can İşbakan - Cumhuriyet

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Cumhurbaşkanlığı Kupası?nı kaldırarak bu onura 7 kezle en çok ulaşan takım olan Sarı - Kırmızılılar onuruna bir gece düzenledi.

Kupanın kazanılmasının ardından İstanbul?a gelen Galatasaray soluğu ünlü bir gece kulübünde alırken karşılarında Adnan Polat?ı buldu. Başkan bayan basketbolcuları tek tek kutlayarak, ?Bana verdiğiniz sözü tuttunuz? dedi. Polat, ?Bu sezon sizlerden çok şey bekliyorum. Takımın durumunu çok iyi gördüm. Sizler Ankara?ya giderken bana kupayı alacağınızı söyleyip söz vermiştiniz. Sonunda bu sözü tuttunuz ve Cumhurbaşkanlığı Kupası?nı müzemize getirdiniz. Hepinize teşekkür ediyorum. Ama daha bitmedi. Bu yıl sizden daha çok şey bekliyoruz. Türkiye?de ve Avrupa?da da bu camiaya şampiyonluk tattırmalıyız. Bunu yapacak olan sizlersiniz. Bu daha başlangıç? diye konuşarak Sarı - Kırmızılı bayanları onurlandırdı. Galatasaraylı oyuncuların eğlenebilmesi için bütün gece başarılı isimlerle ilgilenen Polat, daha sonra takımın yanından ayrıldı. Galatasaray Bayan Basketbol Takımı?nın başarılı oyuncusu Işıl Alben ise ?yenilmez armada?nın geri geleceğini söyledi. Adidas?ın kendisi için özel olarak ürettiği sarı - kırmızı ayakkabıların kendisine uğurlu geldiğini ve ilk maçında kupa kazandığını söyleyen Alben, ?Gerçekten çok mutluyum. Bu sezon çok iyi geçecek. Ne kadar iyi bir durumda olduğumuzu gösterdik. Bu başarının en güzel yanı 103. kuruluş yıldönümümüze denk gelmesiydi. Yenilmez armadanın mirasını sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanlığı Kupası?nı, her maçımızda yanımızda olan Alpaslan Dikmen?e armağan ediyoruz. Eminim ki o da Ankara?da bizimleydi? dedi.

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Burak Barut":twndb21q]Cevdet Akay Gs Tv'ye röportaj vermiş bizi tanımaz artık Adnan Paşaoğlu gibi gibi soru soranımız yok ki trende 60 kişi :)
Burak kardeş , senden böyle bir yazı bekliyordum zaten. dedim bakalım ne zaman yazacak :) Beni hiç şaşırtmadın kardeşim [/quote:twndb21q]

Aaaa sizz o musunuz :) Hani şu Cevdet Akay Gs Tv'de konuşan Peşindeyiz diyen abi misiniz :)

Maçtan sonra sürekli 'opera' marşını dinleyen ve söyleyen oyuncularımıza güleyim mi kızayım mı anlamadım,geçen sene ki maçları düşündükçe az bile yaptınız diyorum ancak son günlerde barış ortamının dolaştığı şu zamanlarda olanları düşününce kızasım geliyor Önder Abi sence ne denir bu duruma ?

Burak kardeş , Önder abin hala maçta söylediği besteleri tekrar ediyordur. :) Ben Önderi daha önce hiç böyle görmemiştim. Yakında tayfanın içinde görürsek şaşırmam :)

güzel başladık sezona umarım devamı gelir...ama fb otobüsünü taşlayan arkadaşlar bizden degiller galatasaraylı degiller...artık kavgayı gürültüyü bırakma zamanı EBEDİ DOST EZELİ RAKİP....