2022-2023 Euroleague

Bayern Munih gibi Euroleague’de herhangi bir iddiasi kalmamis bir takima karsi 4 dakika kala 10 sayi ondeyken maci 7 sayi farkla kaybediyorsan istersen Doncic’i getir senden bir cacik olmaz.

ergin ataman, kenardaki hareketleriyle eski günlerinden esintiler sundu bence. kafaya takmış gibi geldi bana sezonun kalan kısmı için çok olumlu bir şey bu. zor ama olur da 6. sıradan play off yaparsalar f4 yaparlar bence.
bu arada micic'in olmaması efes için net +.

Euroleague'in ALBA Berlin ile birlikte en kötü takımlarından biri olan PANA'ya karşı bu kadar zorlanan Efes'in bence F4 şansı çok az.
Efes eğer play-off yaparsa bu büyük ihtimalle 6-7-8 arasında bir yerde olur. Bu durumda da Efes'in rakibi Oly,Barcelona,Real Madrid takımlarından biri oluyor. Ev sahibi avantajının da rakipte olduğu düşünülürse Efes'in işi çok zor.

Efes için kritik maç alırlarsa ciddi mesaj verecekler. Clyburn ergin hocayla kavga ettikten sonra çok daha verimli olmaya başladı..

Campazzo çok formsuz.
Micic ve Larkin'in yokluğu Efes'i etkilememiş gibi görünüyor ama ben Kızılyıldız'ın bu maçı kazanacağını düşünüyorum.
Efes bu maçı kaybederse play-off ihtimali çok zora girer bence.

Campazzo çok formsuz.
Micic ve Larkin'in yokluğu Efes'i etkilememiş gibi görünüyor ama ben Kızılyıldız'ın bu maçı kazanacağını düşünüyorum.
Efes bu maçı kaybederse play-off ihtimali çok zora girer bence.
F.Campazzo Takımın en skoreri olarak ->
22 sayı 3 ribaund. 7 ast. 3pt.%100 2pt.%80 ft.%71
Baya formsuzmış dostum !!!

Motley ve Lessort’u bakalim gelecek sezon hangi ust segment takimlar kapacak..
Real Madrid’in cok ihtiyaci yok gibi.Barcelona’da Sertac’in sozlesmesi bitiyor.Vesely’den sonra bir darbe de Motleyle vururlar mi acaba Fb’ye :)
Monaco,Milano,Efes gibi takimlar da kesin tetiktelerdir.

Yalniz kalan maclara baktigimizda Fb’nin oyle bir fiksturu var ki akillara zarar.Ilk 4 falan hedefliyorlar da o is baya zor.Hele ki bugun Barcelona’ya kaybederlerse.

Valencia (D)
Milano
Zalgiris
Real Madrid (D)
Baskonia (D)
Efes
Kizilyildiz (D)

Ic sahada oynayacaklari Zalgiris haric hepsini kaybetme ihtimalleri var neredeyse.

Milano 2 ay once kagit uzerinde kolay lokmaydi ancak son 6 maclarini kazandilar.Nappier hamlesi,Shields ve Pangos’un donmesiyle epey ivme kazandilar.

Diger maclari soylemeye bile gerek yok zaten.

Ben bugun Barcelona’ya da kaybedeceklerini dusunuyorum.

Efes’in kalan fiksturune bakarsak bence onlarin fiksturu gayet iyi.Eger Micic ve Larkin duzenli oynarlarsa iyi fikstur tabi.Bugunku Maccabi maclari inanilmaz kritik.Maccabi’den sonraki fiksturleri ise su sekilde :

Real Madrid
Partizan
Alba Berlin (D)
Milano
Bologna
Fb (D)
Monaco

Tabi ki Alba disindaki her takim eli ayagi duzgun takimlar ama Efes kalan maclarda sadece 1 kez ulke disina cikacak.O da iddiasiz ve Euroleague’in en gucsuz takimi olan Alba.

Partizan,Alba Berlin,Bologna ve Monaco’yu kesin olarak yeneceklerini dusunuyorum.

Bugun Larkin,Micic,Bobua uclusunden ikisi oynarsa Maccabiyi’de yenerler.

Real Madrid cok zor mac.Ona birsey diyemiyorum.

Milano cok formda ama Efes kazanmak zorunda olursa o maci bir sekilde kazanir.

Efes’in kendini play-off potasina atacagini dusunuyorum.Ama tabi 7 veya 8’den girmek bu seneki Efes icin fark eder.En az 18 galibiyetle sezonu bitirir Efes.Tabi Micic ve Larkin’in saglikli oldugu senaryoda gecerli olur bu durum.

Fikstürlük bir durum yok artık. Son düzlükte herkes herkese eşit. Zalgiris bile çıkar tokat manyağı yapar seni. Dalga geçilen leş Milano bile son haftalarda aldı gazı yürüyor, önüne gelene vuruyor. Hele Efes için hiç mi hiç kolay bir maç yok.

Kızılyıldız'ı yenemeyen Efes'in play-off yapsa dahi F4 yapacağını sanmıyorum.
Micic-Larkin-Clyburn üçlüsü kağıt üstünde iyi olsa da bu üçlünün oynadığı maçlarda Efes takım kimyasını yakalayamıyor ve top paylaşımı konusunda sıkıntı yaşıyorlar.
Kızılyıldız maçında da gördük ki Clyburn oynadığı her dakika takıma eksi yazmış.
Ayrıca Efes'in fikstürünün kolay olduğunu da kesinlikle düşünmüyorum.
Real Madrid,Monaco,Partizan ve Milano maçlarını kazanacağını sanmıyorum.
Bologna,fb,Alba Berlin maçlarını kazanırlar ama bu play-off için yeterli olur mu bilmiyorum açıkçası.
Son maçta sakatlanan Beaubois'in ve son maçta oynamayan Larkin'in bundan sonraki maçta oynayabileceği söyleniyor ama ne kadar katkı verirler emin değilim.